Bar - Restaurant - Hostel Udírna v Jindřichově Hradci

Navštivte nás na FACEBOOKU

 

DOPORUČENÍ (až prosba): CHOĎTE VE VŠEDNÍ DEN, nejlépe mimo hlavní sezónu. Vše funguje na 100% a v klidné atmosféře. Víkendy bývají (k)rušnější a kouzlo se ztrácí...

bar restaurace Udírna Jindřichův Hradec

Naše zážitková kuchyně sází na jednoduché menu, vždy ale založené na prvotřídních surovinách, čerstvých bylinkách a otevřeném ohni. Jídlo připravujeme s láskou, a tak jako bychom si ho dělali sami pro sebe a navíc nám po celou dobu vidíte pod ruce.

Ať ochutnáte naši pořádnou porci medovo-šalvějových žeber nebo zaříznete do vždy čerstvého hovězího steaku věřte, že nám záleží na tom, jak se budete při jídle cítit.

Tak jako my milujeme pocit z vynikajícího gurmánského zážitku, tak ho i rádi předáváme dál.

Denně pro Vás připravujeme masové speciality

a další

Zvěřinové speciality

Zvěřinu máme v podobě jeleních klobásek, které jsou stále douzovány nad topeništěm krbu. Přirozeně tak sesychají a nechají intenzivněji vystoupit chuť divočiny.

Zelenina na grilu

Nejen masem živ je člověk. Ať samotnou nebo jako přílohu ke steakům ochutnejte naší grilovanou zeleninu dochucenou indiánským kořením.

Stále nemáte dost?

Pravé italské tiramisu vyrobené z poctivého 88% mascarpone vám dá zapomenout na všechny pseudotiramisa koupené v obchodních řetězcích. Jen pozor na žlučníkový záchvat.

 

Pro štíhlou figuru nebo prostě jen tak pro chuť se zakousněte do některého z našich salátů. Míchaných z baby špenátu, rukoly, polníčku, rajčat a paprik přelité lehce pikantním medovohořčičným dresinkem doplněným plátky grilovaného hovězího masa nebo hoblinkami parmazánu. Chcete-li salátovou italskou klasiku tak volte caprese.
 

Ke stažení

© TRAVELLER's BAR & HOSTEL UDÍRNA 2011
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku | graphics by Sumbion